Quantcast

Мене дратує невігластво

Мене дуже дратує, що деякі люди думають, нібито українці — це частина російського народу. Ті, хто досі не бачать різниці, не знають насправді, ні хто такі українці, ні хто такі росіяни. Так, Україна та Росія колись були в складі Радянського Союзу, але сьогодні СРСР — у минулому, і вже дуже давно.
Сьогодні ми живемо у світі, у якому Україна — це окрема країна, і попри те, що більшість населення досі говорить російською, включно зі мною, це не означає, що вони рівні з росіянами.
Я би хотів, щоб люди зрозуміли, які вони насправді невігласи…
Подумайте хоча б про обидві Америки, Південну і Північну: колись їх відкрили європейці, але це ж не робить їх частиною Європи сьогодні, чи не так?
Гадаю, ненависть триватиме вічно, адже занадто багато людей не мають жодного уявлення про те, як працює світ…

Owner of this blog. Ukrainian-born Jew of Polish and Russian descent and of Crimean Karaite heritage. Currently living in Poland. Generally impartial at politics. Political syncretist. Opinionated but willing to listen to anyone's opinion. Certified mastering of 51 languages. Works in service of Sony. Active in support of orphans, foundlings, and other children without parental care in Ukraine, Belarus, Russia, Moldova, Poland and Kazakhstan. Supporter of adoption and foster care. Mentor of 9 children. Previous foundling who now has been adopted. Diagnosed with health and mental health issues, but not disabled. Has a great love for anime, gaming, and TV series. Philanthropist. Social pedagogy graduate.