Emri - Vadim Dovganyuk
Mosha - 15
Gjinia - Mashkull
Datėlindja - 7 Prill 2001
Vendlindja - Zaporizhia, Ukraine
Vendbanimi - Uryupinsk, Russia
Mardhėniet - Kam njė tė dashur
Paaftėsitė - Autizėm
Hobi - Leximi, patinazhi artistik, kėrcimi mbi akull dhe tė dėgjoj muzik
Familja - Nėna ime biologjike jeton nė Poloni, babai im biologjik nuk jeton mė. Unė jetoj
me njė familje adoptive me 4 motra e vėllezėr mė tė mėdhenj dhe 2 mė tė vegjėl.
Tė tjera - Mė pėlqen ngjyra e bardhė, hamsterat e dhelprat. Shpesh dėgjoj muzik arabike, shqiptare dhe turke.